Cesta ke spokojenému vztahu začíná tady

Koučink vztahů

ZDARMA

Toužíte poznat, jak může koučování transformovat váš život? Využijte tohoto konzultačního setkání, během kterého vám budu naslouchat, porozumím vašim tužbám a navrhnu plán směřující k dosažení vaší spokojenosti.

Jedná se o nezávaznou příležitost prozkoumat, jak vás koučování může dovést k naplněnějšímu životu. Rezervujte si 1. koučovací sezení ještě dnes a vykročte k šťastné budoucnosti.

I takto to může dopadnout...

Inspiruj se příběhem Lucie

Nebyla jsem ve vztahu šťastná, ale zároveň jsem partnera nedokázala opustit. Myslela jsem, že ta špatná jsem já a nedokázala jsem najít východisko.

Potřebovala jsem pomoc, ale styděla jsem se při představě, že budu své osobní záležitosti otevírat před někým jiným. Naštěstí jsem byla mile překvapena přátelským přístupem kouče. Potřebovala jsem člověka, který by mne vyslechl a otevřel oči.

Díky koučinku jsem získala náhled někoho „z venku“ na mou osobní zkušenost a prožitky. Uvědomila jsem si spoustu věcí a hlavně nad problémy začala přemýšlet úplně z jiného pohledu.

Oceňuji osobní přístup, člověk nemá strach říct cokoliv nebo se na cokoliv zeptat. Přátelská atmosféra napomáhá se člověku otevřít a probrat jeho trápení. Koučink doporučuji pro získání nadhledu, který mi otevřel oči a pomohl mi vydat se tím správným směrem. Vyslechnutí zase ulevilo na duši.

Lucie

Lucie