Vaše příběhy

reference na vztahový koučink

Častokrát jsme uzavřeni ve sterotypu všedních dní a naše láska nebo sebevědomí vyhasíná, ztrácíme sami sebe i partnera. Potřebuješ získat novou jiskru, nadhled nebo odvahu, abys žila a byla šťastná. Zde je pár příběhů, které mohou být inspirací, že se dá najít cesta z různých situací.

Nechtěla jsem mít sex, pokud jsem si nedodala odvahu alkoholem...

příběh Katky

Největším problémem vždy pro mne bylo nižší sebevědomí. Nikdy jsem si nepřišla krásná a neměla jsem ráda své tělo. Což mělo za následek i to, že jsem s nikým nechtěla mít sex, pokud jsem si nedodala odvahu alkoholem. Respektive všechny ty moje rande s muži vypadaly tak, že jsme si šli sednout někam do baru.

Měla jsem toho už dost a chtěla to jinak, ale zároveň sama jsem nevěděla jak na to, proto jsem šla na koučink s Ríšou.

Neuvěřitelně mi to pomohlo, získala jsem zdravé sebevědomí a rozšířila si obzory. Zjistila jsem, že muži jsou ve své podstatě strašně jednodušší tvorové a už vím jak na ně.

Povídání s Ríšou bylo super, protože je to moc sympatický a empatický člověk, kterému můžu důvěřovat.

Katka

Katka

S partnerem jsme byli spolu 8 let, po nevěře a psychických manipulacích jsem zcela ztratila nejen sebevědomí, ale také kus své osobnosti. Podceňovala se, neměla téměř žádné sebevědomí a nevěděla ani co se svým životem. Proto jsem začala hledat pomoc.

Nevěděla jsem, co přesně potřebuju, jen to, že potřebuji někoho, kdo mne přivede na správnou cestu, pomůže získat nad svým životem kontrolu, nebát se, najít ztracené sebevědomí a být opět v životě šťastná.

Pomocí koučinku s Ríšou jsem si uvědomila kdo jsem, začala jsem se mít ráda, našla nové přátelé a rozšířila své volnočasových aktivity. Přišla jsem na to, co od partnera chci a co si rozhodně nemůžu nechat líbit.

Nyní jsem šťastná, není to ještě 100% - samozřejmě se jedná o dlouhodobý problém, který se hlavně po 8 letém vztahu jen tak ze dne na den nevyřeší, ale vím, že jsem na dobré cestě, přátelé a hlavně rodina zaznamenali mou psychickou změnu velmi kladně, po tolika letech si zase připadám krásná a nejen fyzicky, ale také psychicky, vím, co dokáži nabídnout, vím, proč mě ostatní mají rádi.

Zjistila jsem, že předchozí nápady, jak z této depresivní a úzkostné situace „vybruslit“ byly chybné (kupříkladu lepit vztah vztahem, emoční přejídání, alkohol) a myslím, že se každým dnem posunuji za pomocí koučinku tím správným směrem, jak život zase žít a ne ho jen přežívat - a proto doporučuji koučink všem, kteří cítí, že jej potřebují, protože uvědomění si, že něco není v pořádku a hlavně najít někoho, kdo se upřímně zajímá o mé pocity a je mým přítelem, je prvním pozitivním krokem ke změně, která za to doopravdy stojí!

Barča

Barča

Nevěra a psychická manipulace mi vzala sebevědomí...

příběh Barči

Myslela jsem, že ta špatná jsem já...

příběh Lucie

Nebyla jsem ve vztahu šťastná, ale zároveň jsem partnera nedokázala opustit. Myslela jsem, že ta špatná jsem já a nedokázala jsem najít východisko.

Potřebovala jsem pomoc, ale styděla jsem se při představě, že budu své osobní záležitosti otevírat před někým jiným. Naštěstí jsem byla mile překvapena přátelským přístupem kouče. Potřebovala jsem člověka, který by mne vyslechl a otevřel oči.

Díky koučinku jsem získala náhled někoho „z venku“ na mou osobní zkušenost a prožitky. Uvědomila jsem si spoustu věcí a hlavně nad problémy začala přemýšlet úplně z jiného pohledu.

Oceňuji osobní přístup, člověk nemá strach říct cokoliv nebo se na cokoliv zeptat. Přátelská atmosféra napomáhá se člověku otevřít a probrat jeho trápení. Koučink doporučuji pro získání nadhledu, který mi otevřel oči a pomohl mi vydat se tím správným směrem. Vyslechnutí zase ulevilo na duši.

Lucie

Lucie

Po několika letech boje a nejistoty ve vztahu s partnerkou jsme se rozhodli, že se potřebujeme vymotat z tohoto bludného kruhu. Vyhledání kouče bylo tím nejlepším rozhodnutím, které jsme kdy udělali.

Jeho přístup byl nejen profesionální, ale také velmi empatický. Už od prvního sezení jsem se cítil uvolněněji a jistěji, že jsme na správné cestě ke zlepšení našeho vztahu.

Koučova schopnost nalézt hluboké kořeny našich problémů byla ohromující. S jeho vedením jsme se věnovali nejen aktuálním konfliktům, ale i minulým vzorcům a zraněním, která ovlivňovala naši komunikaci a porozumění. Jeho trpělivost a porozumění nám pomohly prozkoumat naše pocity a potřeby a umožnili nám navázat silnější a intimnější propojení.

Díky koučovým praktickým nástrojům a cvičením jsme se naučili lépe komunikovat, vyjádřit své pocity a potřeby a respektovat hranice druhého. Náš vztah prošel ohromnou transformací a my jsme se stali silnějším týmem než kdy předtím.

Díky Ríšovi jsme získali dovednosti, které nejen posílily naše partnerské pouto, ale ovlivnily i naši schopnost vyrovnávat se s výzvami v životě obecně. Určitě bych ho doporučil každému, kdo hledá zlepšení a růst ve svém partnerském vztahu.

Josef

Josef

Po letech boje a nejistoty ve vztahu jsme potřebovali zažehnout znovu jiskru...

příběh Josefa